0
košík je prázdný

Už jen 2 000 Kč do
dopravy zdarma

Patpet F800 - Vráceno ve 14denní lhůtě GPS ohradník

4 990 Kč
3 992 Kč včetně DPH

Nedostupné

Výrobce: Patpet

Kód: 007742

Vyzkoušení zboží

Zboží můžete vrátit do 30dní od doručení.

Doprava ZDARMA

Na výdejní místa ZDARMA u objednávek nad 3000 Kč

Dárek k objednávce!

Pamlsek pro pejska k objednávce nad 1000Kč.

  Pro jaké plemeno psa je vhodný?

 • střední

  střední

 • velké

  velké

 • největší

  největší

Zboží vrácené ve 14denní lhůtě - zboží obsahuje známky používání (drobné oděrky atd. které nemají vliv na funkci) - plně funkční, záruka 2 roky.

Nejnovější venkovní bezdrátový elektronický ohradník s GPS Patpet F800 využívá technologii satelitního signálu k nalezení vaší hranice pomocí jednoduchého nastavení od 13 do 900 m. Bezdrátový ohradník Patpet F800 pro střední a velké psy (od 10kg) nevyžaduje žádné vysílače nebo instalace drátů. K dispozici voděodolného ohradníku jsou dva tréninkové režimy a korekce zvuku, vibrace a impulsu.

Nejnovější bezdrátový elektronický ohradník GPS využívá technologii signálu setallite k lokalizaci vaší hranice pomocí jednoduchého nastavení. Na rozdíl od našich konkurentů náš systém bezdrátového oplocení pro psy nevyžaduje žádné vysílače ani instalaci drátů k nastavení hranice zadržování v kruhu. Umožněte psům mít více svobody. Středový bod a bezpečná poloměrová vzdálenost se nastavují pomocí satelitního polohování GPS a váš mazlíček se může volně pohybovat v nastaveném bezpečném rozsahu. Když váš mazlíček překročí nastavený rozsah bezpečné vzdálenosti, produkt se spustí a vydá první kolo upozornění na zvuku, vibrace a impulsu (pokud se váš mazlíček nevrátí do bezpečné vzdálenosti, bude následovat 6 impulsu a výrobek přejde do ochranného režimu po dobu jedné minuty). Pokud se váš mazlíček nevrátí do nastaveného rozsahu bezpečné vzdálenosti, produkt udělí druhé kolo trestu. F800 nabízí duální pracovní režim, automatický režim a pevný režim. Přehledná oranžově podsvícená LCD obrazovka GPS obojku F800 zobrazuje: sílu signálu GPS, umístění středového bodu, indikaci stavu baterie, režim korekce, úroveň korekce a aktuálně nastavený poloměr.  

Nastavení zón

U elektronického bezdrátového ohradníku Patpet F800 nastavujete zónu pro výstrahu a korekci jedním ovladačem na základně společně. Maximální vzdálenost, na kterou se může pohybovat pes od základny je 900 metru (jedná se tedy o poloměr). Minimální vzdálenost je cca 13 metrů.

Typ korekce

Bezdrátový ohradník Patpet F800 nabízí korekci zvuku, vibrace a impulsu v 6 úrovních (zvuk nelze vypnout). Obojek nabízí automatický a pevný režim korekcí.

Drát

Systém ne používá k ohraničení prostoru drát.

Napájení

Přijímač Patpet F800 je napájen dobíjecím akumulátorem po dobu 2 hodin, který je součástí balení. Plně nabitý obojek vydrží v provozu 1,5 dne.  

Vodotěsnost

Patpet F800 disponuje plně vodotěsným přijímačem a jeho použití je vhodné v dešti a velmi vlhkém prostředí, ale nedoporučujeme delší zdržování ve vodě, či ponoření. 

Délka obojku

Patpet F800 má velmi pevný a kvalitní plastový obojek, který je vhodný pro střední a velká plemena psů od 10 kg a nelze ho vyměnit. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70 cm.

Parametry

GPS obojek Patpet F800 má šířku 4 cm, výšku 7 cm a hloubku 3 cm, váha je 160 kg. 

Obsah balení:

 • Patpet F800
 • Vlajky 10 ks
 • Nabíjecí kabel
 • Krátké a dlouhé elektrody 9 mm, 12 mm
 • Krátké a dlouhé gumové nástavce
 • Testovací výbojka
 • Návod

  Pro jaké plemeno psa je vhodný?

 • střední

  střední

 • velké

  velké

 • největší

  největší

Hodnocení zákazníků

Patpet F800 - Vráceno ve 14denní lhůtě