Výcvikový obojek Garmin PRO 70

8 950 Kč
včetně DPH
Na objednávku - obvykle do 3 prac. dní (o termínu dodání Vás budeme informovat)

Uvedený termín doručení vychází z našich zkušeností s dopravcem, je pouze orientační a není možné jej garantovat..

Dosah: 1500 m
Plemeno: malé, střední, velké, největší
Napájení: dobíjecí
Počet psů: 1 - 6 psů
Síla impulzů: 6 úrovní
Funkce: zvuk, impuls, LED světlo
Vodotěsnost: ponorný
Délka řemínku: 60 cm
(+420) 568 998 897

  • Nejširší sortiment na trhu
  • Naše ceny nemají konkurenci
  • Obojek zapůjčíme na vyzkoušení
  • Nejoblíbenější zboží máme skladem
  • Rychlé odeslání
    poštovné zdarma
    nad 1900kč
  • Poradíme vám

Vysoce odolný elektronický obojek Garmin PRO 70 je vhodným zařízením pro hobby, ale i profesionální kynologický výcvik. Jeho přednostní je zvýšený dosah na 1 500 metrů a možnost provádět výcvik až u 6 psů najednou.

K výcvikovým korekcím slouží zvukové upozornění a elektrostatický impuls, který je možné vysílat v nepřetržité relaci po dobu maximálně 8 vteřin.  Korekce jsou plynule nastavitelné v 6 úrovních intenzity. Zároveň je obojek vybaven funkcí BarkLimiter™, která slouží pro odnaučení bezdůvodného štěkání. Funkce rozlišuje mezi obscedantním štěkáním a mezi štěkáním chránící majetek nebo osoby.

Pro výbornou viditelnost psa je obojek vybaven integrovaným LED osvětlením, které se dálkově spouští na ovladači. Výhodou zařízení je vodotěsný vysílač a ponořitelný obojek.  Set elektronického obojku je proto vhodný i do extrémního počasí.

Výhody   

Nevýhody

dosah 1 500 m
2 druhy korekce – zvuk, impulzy
LED osvětlení na obojku

funkce BarkLimiter™ pro odnaučení štěkání
dobíjecí baterie
vodotěsný obojek i přijímač
možnost ovládat 6 psů
snadné ovládání
 

nemá displej
nemá vibrace

 

 

Dosah obojku

Předností výcvikového obojku Garmin PRO 70 je účinný dosah 1 500 m. Vysoký dosah je vhodný pro výcvik na loukách, polích a v lesích. V členitém terénu může docházet k snížení dosahu.

 

Typ korekce

K efektivnějšímu výcviku pomáhá zvukové znamení a elektrostatický impulz. Zmáčknutím tlačítka lze impulz vydávat nepřetržitě až po dobu 8 vteřin. Zvukové upozornění je nastavitelné v rozdílných tónech, zatímco elektrostatický impulz je regulovatelný v 6 úrovních intenzity. Pro odnaučení bezdůvodného štěkání je obojek vybaven funkcí BarkLimiter™, které rozpozná bezdůvodný štěkot od štěkání při chránění osob nebo majetku.

 

Baterie

Elektronický obojek i vysílač jsou napájeny dobíjecími Li-Ion bateriemi. Baterie v přijímači obojku vydrží v provozu přibližně 80 hodin, zatímco v ovladači vydrží baterie 60 hodin.

 

Vodotěsnost

Vysílač elektronického obojku je vodotěsný podle standardů IPX7. Tento standard garantuje vodotěsnost vůči namočení a postříkaní vodou. Vysílači proto nevadí déšť, zvýšená vlhkost, bláto nebo sníh. Vodotěsný je také elektronický obojek, který na rozdíl od vysílače je také ponořitelný.

 

Počet psů

S vysílačem lze najednou provádět výcvik až u 6 psů. Podmínkou je samostatné přikoupení dalších elektronických obojků.

 

Délka obojku

Snadno čistitelný nylonový obojek se zapínáním na přezku je dlouhý přibližně 60 cm. Pohodlné nošení umožňuje řemínek široký1,9 cm. Při nošení obojek nedráždí pokožku zvířete a nezařezává se do krku.

 

Parametry

Moderní ovladač váží 221 g a disponuje rozměry 4,5 x 20,8 x 5,4 cm (šířka, výška, hloubka). Přijímač elektronického obojku vyniká nízkou hmotností 98 g a kompaktními rozměry 7,8 x 4,4 x 4,4 cm (šířka, výška, hloubka).

 

K čemu vám elektronický obojek pomůže?

S elektronickým obojkem Garmin PRO 70 bez problémů zvládnete psa naučit základní i pokročilé povely. Pro svůj daleký dosah 1 500 m a možnost cvičit až 6 psů je elektronický obojek vhodný pro profesionální služební, kynologický i sportovní výcvik. S funkcí  BarkLimiter™ navíc psa během pár týdnů odnaučíte bezdůvodnému štěkání.

 

Obsah balení:

1x ovladač PRO 70
1x přijímač PT 10
1x černý řemínek
1x AC adaptér nabíječky
1x propojovací kabel
1x nabíjecí konektor
1x set vyměnitelných elektrod
1x CZ návod