Reedog FX-500 ohradník a výcvikový obojek

Novinka TOP PRODUKT
7 990 Kč
včetně DPH
Dočasně vyprodáno
Zboží u vás již 7. 5. 2018
Kurýrní společnost - Geis 7.5.2018 *
Česká pošta - zásilka RR 9.5.2018 *
Česká pošta - balík do ruky 7.5.2018 *
Zásilkovna ČR - Osobní odběr 9.5.2018 *
* Pokud zboží objednáte dnes do 12:00
Předpokládaný datum doručení na základě našich zkušeností.

Uvedený termín doručení vychází z našich zkušeností s dopravcem, je pouze orientační a není možné jej garantovat..

Dosah: 1000 m
Plemeno: malé, střední, velké, největší
Napájení: dobíjecí
Počet psů: 1 - 3 psi
Síla impulzů: 10 úrovní
Funkce: zvuk, impuls, ohradník
Vodotěsnost: ponorný
Délka řemínku: 20 - 70cm cm
(+420) 606 088 500

 • Nejširší sortiment na trhu
 • Naše ceny nemají konkurenci
 • Obojek zapůjčíme na vyzkoušení
 • Nejoblíbenější zboží máme skladem
 • Rychlé odeslání
  poštovné zdarma
  nad 1900kč
 • Poradíme vám

Reedog FX-500 ohradník a výcvikový obojek je zařízení, které jako jedinné na světě kombinuje výcvikový obojek a ohradník v jednom. Toto zařízení vám zabezpečí psa proti útěku z pozemnku a zárověň zařízení můžete využít jako klasický výcvikový obojek a to s dosahem až 1000m. To vše bez nutnosti výměny přijímacího obojku. Obojek disponuje funkcemi vibrace, zvuk a impuls.

Výhody   

Nevýhody

2v1 ohradník a výcvikový obojek
dlouhá výdrž baterie (550mAh)
zvuk, vibrace, impuls u výcviku
nastavení 10ti úrovní vibrací a impulsu
podsvícený LCD displej vysílačky
jednuduché ovládání (pro každou funkci tlačítko)
možnost výcviku až 3 psů
zvukové i vibrační upozornění u ohradníku
4 úrovně impulsu u ohradníku
ohraničení pozemku až do 1200m

nejsou

 

Ohradník pro psy

Elektronický neviditelný ohradník TrainerTEC DF-113R je vhodný pro všechny psy s váhou od 5kg do 90kg. TrainerTEC DF-113R umožňuje nastavení korekční zóny ve vzdálenosti od 30cm do 6 metrů od drátu.Při vstupu psa do této zóny, je pes postupně upozorněn, zvukovým signálem, vibrací a nakonec elektrostatickým impulsem. Elektrostatický impuls se automaticky zvyšuje ve 4 úrovních. Díky této technologii, je maximálně zabráněno možnému útěku psa z ohraničené plochy. Vzhledem k použití velmi kvalitního tvrzeného plastu je obojek odolný velmi odolný proti mechanickému poškození a je také zaručená plná vodotěsnost přijímače včetně možného ponoření přijímače. Pomocí velmi kvalitního vodiče o průřez 0,5mm2 můžete ohradit v podstatě libovolný tvar pozemku včetně záhonů a podobně. Vzhledem k tloušce a ododlnosti drátu, je možná bezproblémová instalace do země. Maximální délka drátu se kterou můžete ohradník provozovat je 1200m.

Výcvikový obojek

Jedně u modelu Reedog FX-500 ohradník a výcvikový obojek obdržíte dva systémy v jednom. Součástí balení je také ovladač pro přijímací obojek. Tímto ovladačem můžete ovládat přijímač až na vzdálenost 1000m. Přijímač který je společný jak pro ohradník tak výcvikový obojek má malé rozměry. Díky malým rozměrum a ergonomickému tvarování, nedělá jeho nošení psovi žádný problém. Vzhledem k množství nabízených  funkcí je obojek Reedog FX-500 ohradník a výcvikový obojek vhodný jak pro základní, tak i profesionální výcvik psů. U elektronického obojku Reedog FX-500 ohradník a výcvikový obojek můžete používat následující funkce zvuk, vibrace a impuls. Sílá vibrací korekčních impulsů je nastavitelná v 10 urovní. Díky dlouhému dosahu až 1000m a hlavně velmi jednoduchému vládání, kda na každou funkci ovladač obsauje samostatné tlačítko, je obojek ideální pro odvolání psa např. při útěcích za zvěří nebo jiným psem. Podsvícený displej ovladače Vám zajistí přehled a snadné ovládání i při nočním venčení nebo ve zhoršených světelných podmínkách. Vysílačka i obojek je osazena dobíjecí Li-ion baterií, díky které je zajištěná vydrž zařízení, až na několik dnů provozu na jedno nabití. Přikoupením dalších obojků, tak můžete rozšířit sadu pro výcvik až 3 psů najednou.

 

Dosah obojku

 

Obojek má dlouhý dosah až 1000 m. Jeho použití je tak vhodné pro výcvik jak na procházkách tak na zahradě a cvičištích kdy je pes puštěn na volno.
 

Typ korekce

Elektronický obojek Reedog FX-500 pracuje se třemi druhy korekcí – zvukovým znamením, vibrací a elektrostatickým impulsem. Intenzita vibrací a impulsů je nastavitelná v 10 úrovních.
 

Baterie

Přijímač obojku i vysílač jsou napájeny dobíjecími Li-Ion bateriemi s dlouhou výdrží. Baterie podle intenzity používání vydrží v provozu až několik dní. Výhodou je rychlé nabití akumulátorů.

 

Vodotěsnost

Přijímač elektronického obojku je plně vodotěsný. Díky precizní konstrukci snese i ponoření do vody. Není tedy nutné přijímač sundávat ani při plavání psa.

 

Počet psů

Koncepce vysílače umožňuje najednou ovládat až 3 psy. Pro rozšířené možnosti ovládání stačí pouze přikoupit další elektronický obojek.
 

Délka obojku

Přijímač je upevněn na kvalitním obojku, jehož délka je nastavitelná od 20 do 70 cm. V případě nedostatečné délky řemínku v balení, lze přijímač nasadit na libovolný řemínek šířky 1,5 cm.
 

Parametry

Přijímač elektronického obojku váží 88 g a jeho rozměry jsou 6 cm x 3 cm x 3 cm (šířka, výška, hloubka). Vysílač se svými rozměry 10 cm x 5 cm x 2,5 cm (šířka, výška, hloubka) skvěle padne do ruky a váží jen 88 gramů.

K čemu vám elektronický obojek pomůže?

Elektronický obojek pomáhá především k snadnějšímu naučení poslušnosti. S obojkem můžete i na vzdálenost až 1000 m psa upozornit na nepřípustné chování. Výcvik se tak stává efektivnější.

Obsah balení

 • 1x základna k ohradníku
 • 1x adaptér pro základnu
 • 1x vysílačka
 • 1x přijímač
 • 1x nabíječka 
 • 1x obojek
 • 1x testovací výbojka
 • 1x usb kabel
 • 1x šňůrka na krk
 • 2x spojka drátu
 • 1x 100m drátu
 • 50x vlaječky
 • 2x dlouhé elektrody
 • 2x krátké elektrody
 • 1x patice na výměnu elektrod
 • 1x manuál