Protištěkací obojek PET852

Sleva
Původně: 999 Kč
450 Kč
včetně DPH
Dočasně vyprodáno
Zboží u vás již 5. 12. 2017
Kurýrní společnost - Geis 5.12.2017
Česká pošta - zásilka RR 6.12.2017
Česká pošta - balík do ruky 5.12.2017
Zásilkovna ČR - Osobní odběr 6.12.2017
Vhodné na: štěkání, vytí
Plemeno: malé, střední, velké
Funkce: zvuk, impuls
Síla impulsu: 5 úrovní
Vodotěsnost: bez ochrany
Napajení: na baterie
Detekce štěkání: mikrofonem
Délka obojku: 20 - 65 cm
(+420) 606 088 500

  • Nejširší sortiment na trhu
  • Naše ceny nemají konkurenci
  • Obojek zapůjčíme na vyzkoušení
  • Nejoblíbenější zboží máme skladem
  • Rychlé odeslání
    poštovné zdarma
    nad 1900kč
  • Poradíme vám
S protištěkacím obojkem Petrainer PET852 snadno odnaučíte vašeho psa nepříjemnému štěkotu i vytí. Obojek je vhodný pro všechna psí plemena s váhou od 5 do 90 kg.

 

Předností elektronického obojku PET852 je mikroprocesorová řídící jednotka, která zajišťuje sofistikovaný výcvik psa. Při prvním štěkání obojek nejdříve psa několikrát upozorní zvukovým znamením se zvyšující se intenzitou. Pokud i přesto pes v průběhu třiceti vteřin nepřestane štěkat, vyšle obojek jemný elektrostatický impuls. Tímto postupem obojek podmíní psovi vzorec chování, při kterém přestane štěkat již při prvním zvukovém znamení.

Protištěkací obojek Petrainer PET852 s inteligentním výukovým módem vyniká až 100% úspěšností při odnaučení štěkání a vytí.

Výhody   

Nevýhody

inteligentní řídící jednotka
výukový mód
nízká hmotnost
nastavitelná citlivost štěkotu
5 úrovní impulzů
příznivá cena
 

 

přijímač není vodotěsný
nelze manuálně nastavit intenzitu impulsů
detekce štěkaní mikrofonem - obojek mohou
     ovlivnit okolní ruchy

 

Detekce štěkání

Elektronický obojek s mikroprocesorovou řídící jednotkou dovede rozpoznat štěkot cizích psů, a díky tomu nedochází k bezdůvodnému upozornění psa elektrostatickým impulzem. Pro inteligentní detekci štěkání je obojek vhodný pro domácnosti s více psy.

 

Výukový program

Výukový program obsahuje 7 úrovní výstražného znamení. První dvě úrovně jsou pouze varovné tóny. Dalších pět úrovní je kombinací zvukového signálu se zvyšujícím se elektrostatickým impulsem. Pokud pejsek přestane po dobu třiceti vteřin štěkat, probíhající proces výcviku se restartuje a nastaví se na výchozí úroveň.

 

Typ korekce

Protištěkací obojek je vybaven zvukovou korekcí a elektrostatickými impulsy, které se automaticky zvyšují v pěti úrovních intenzity.

 

Nastavení obojku

Obojek disponuje nastavením citlivosti na štěkot psů. Je tak vhodný pro malá i velká psí plemena. Intenzita elektrostatických impulsů není manuálně nastavitelná.

 

Baterie

Přijímač protištěkacího obojku Petrainer PET852 je napájen 6V baterií, která v provozu vydrží až 3 měsíce. Baterie není nabíjecí.

 

Vodotěsnost

Petrainer PET852 není vodotěsný ani voděodolný. Z důvodů absence ochrany proti vodě je tento obojek určený pro používání v interiérech.

 

Délka obojku

Nylonový obojek s dostatečnou šířkou se nezařezává do pokožky psa a je vhodný pro celodenní nošení. Nastavitelná délka obojku je od 5 do 65 cm.

 

Parametry

Řídící jednotka protištěkacího obojku vyniká lehkou hmotností 40 g a kompaktními rozměry 6,9 cm x 3,7 cm x 2,9 cm (šířka, výška, hloubka).

 

K čemu vám elektronický obojek pomůže?

Elektronický obojek PET852 snadno odnaučí psa štěkotu a vytí, které je nepříjemné hlavně v bytech. Štěká-li váš pes na pošťačku nebo sousedy, pak s inteligentním výukovým módem tohoto nešvaru psa odnaučíte.