Elektronický obojek PetSafe® Lite 100m je nejnovější systém pro výcvik vašeho psa! Jedná se o speciálně upravený obojek pro malé psy.
| Funkce: | zvuk, vibrace, impuls |
|---|---|
| Možnost ovládat: | 1 psa |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | nabíjecí |
| Plemeno: | nejmenší, malé, střední |
| Dosah: | 100 m |
Patpet T800PLUS je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, vibrace a impuls. Nabízí 8 úrovní zvuku, 8 úrovní vibrací a 16 úrovní impulsu (které lze i zablokovat a obojek používat pouze jako zvukový a vibrační) a to s dosahem až 1000 m. Obojek má také funkci kontroly štěkání s 5 úrovněmi citlivosti. Inteligentní algoritmus snímá stav psa a zobrazuje jej na dálkovém ovladači. Obojek disponuje funkcí "automatického vodítka" - snímá vzdálenost a upozorní na vzdálenost psa mimo dosah.
| Funkce: | zvuk, vibrace, impuls |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 3 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | nabíjecí |
| Plemeno: | malé, střední, velké, největší |
| Dosah: | 1000 m |
Elektronický výcvikový obojek d-control easy small je díky slabým korekčním impulsům vhodný zejména pro malá plemena psů a je určen především pro výcvik základních povelů. Vyznačuje se jednoduchostí ovládání, disponuje šesti pevně nastavenými úrovněmi korekčních impulsů a akustickým signálem s dosahem až 200 m.
| Funkce: | zvuk, impuls |
|---|---|
| Možnost ovládat: | 1 psa |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | bateriový |
| Plemeno: | malé, střední |
| Dosah: | 200 m |
Vibrační obojek Petrainer PET998N je dobíjecí a voděodolný obojek. Obojek disponuje dosahem až 200 metrů, má podsvícený displej a funkce zvuk a vibrace. Po přikoupení dalšího obojku, lze použít i pro výcvik 2 psů najednou
| Funkce: | zvuk, vibrace |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | voděodolný |
| Napájení: | nabíjecí |
| Plemeno: | nejmenší, malé, střední, velké, největší |
| Dosah: | 200 m |
Elektronický výcvikový obojek PATPET 625 Professional je nový model výcvikového obojku od společnosti Patpet. Jedná se o nejvyšší model výrobce. Výcvikový obojek používá kvalitní prémiové materiály .Dosah obojku je 1600m a velkou předností je výdrž akumulátoru na jedno nabití, která u vysílače činní až 27 dní u přijímače 11 dní v pohotovostním režimu. Obojek je vhodný pro domácí i profesionální cvičení většiny plemen psů s váhou do 90 kg a splní požadavky i nejnáročnějších uživatelů.
| Funkce: | zvuk, vibrace, impuls |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | nabíjecí |
| Plemeno: | malé, střední, velké, největší |
| Dosah: | 1600 m |
Elektronický výcvikový obojek d-control easy je díky velikosti korekčních impulsů vhodný pro střední a velká plemena psů. Vyznačuje se jednoduchostí ovládání, disponuje šesti pevně nastavenými úrovněmi korekčních impulsů a akustickým signálem s dosahem až 200 m.
| Funkce: | zvuk, impuls |
|---|---|
| Možnost ovládat: | 1 psa |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | bateriový |
| Plemeno: | střední, velké, největší |
| Dosah: | 200 m |
Elektronický výcvikový obojek PATPET 920 Professional je nový model výcvikového obojku od společnosti Patpet. Jedná se o nejvyšší model výrobce. Výcvikový obojek používá kvalitní prémiové materiály .Dosah obojku je 900m a velkou předností je výdrž akumulátoru na jedno nabití, která u vysílače činní až 27 dní u přijímače 11 dní v pohotovostním režimu. Obojek je vhodný pro domácí i profesionální cvičení většiny plemen psů s váhou do 90 kg a splní požadavky i nejnáročnějších uživatelů.
| Funkce: | zvuk, vibrace, impuls |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | nabíjecí |
| Plemeno: | malé, střední, velké, největší |
| Dosah: | 900 m |
Elektronický výcvikový obojek d-control 400 je velikostí stimulačních impulsů vhodný pro všechna plemena psů a je určen především pro výcvik základních povelů, s dosahem až 250 m. Dle velikosti přijímače ho však doporučujeme spíše pro střední a velká plemena.
| Funkce: | zvuk, impuls, booster |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | bateriový |
| Plemeno: | střední, velké |
| Dosah: | 250 m |
Výcvikový elektronický obojek pro psy s dosahem 200 m, je základním modelem nové řady d-control edge. Bezpečný pomocník pro výcvik pejska. Jednoduché a pohodlné ovládání funkcí - zvuk a stimulační impuls s 6 nastavitelnými stupni. Vhodný pro střední a větší plemena psů.
| Funkce: | zvuk, impuls |
|---|---|
| Možnost ovládat: | 1 psa |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | bateriový |
| Plemeno: | střední, velké, největší |
| Dosah: | 200 m |
Canicom 200 First vyniká velmi vysokou kvalitou, díky velmi jednoduchému ovládáním je vhodný pro základní hobby výcvik.
| Funkce: | zvuk, impuls |
|---|---|
| Možnost ovládat: | 1 psa |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | bateriový |
| Plemeno: | malé, střední, velké |
| Dosah: | 200 m |
Elektronický výcvikový obojek PetSafe® Core – 300 m je spolehlivým pomocníkem pro výcvik psů. Obojek zvládnou používat jak zkušení chovatelé, tak začátečníci. Je vhodný pro psy s hmotností od cca 3,6 kg a pro malá až střední plemena.
| Funkce: | zvuk, vibrace, impuls |
|---|---|
| Možnost ovládat: | 1 psa |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | nabíjecí |
| Plemeno: | malé, střední |
| Dosah: | 100 m |
Sprejový výcvikový obojek d-control 300 AQUA spray je efektivní pomůcka pro výcvik nejen citlivějších psů. Výcvikový obojek AQUA spray vám pomáhá humánně provádět korekce nežádoucího chování ve správný čas až na vzdálenost 300 m.
| Funkce: | zvuk, vibrace |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | bateriový |
| Plemeno: | malé, střední |
Elektronický výcvikový obojek d-control 401 je díky velikosti stimulačních impulsů vhodný pro všechna plemena psů a je určen především pro výcvik základních povelů, dosahem až 250 m. Dle velikosti přijímače ho však doporučujeme spíše pro střední a velká plemena. Přijímač s plastovým řemenem.
| Funkce: | zvuk, impuls, booster |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | bateriový |
| Plemeno: | střední, velké |
| Dosah: | 250 m |
Multifunkční obojek Patpet T800 Pro jehož hlavní předností je funkce bezdrátový ohradník. Ale může sloužit také jako výcvikový obojek, protištěkací obojek a sledovač aktivity psa v reálném čase. Tento obojek je ideální pro aktivní psy a náročné páníčky, kteří chtějí mít přehled i kontrolu – doma, na zahradě i na procházce.
| Funkce: | zvuk, vibrace, impuls, ohradník, antištěk |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 3 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | nabíjecí |
| Plemeno: | malé, střední, velké, největší |
| Dosah: | 1000 m |
Obojek s nejvyšší kvalitou a profesionálním zpracováním, s dosahem 200m a velmi intuitivním ovládáním.
| Funkce: | zvuk, impuls |
|---|---|
| Možnost ovládat: | 1 psa |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | bateriový |
| Plemeno: | malé, střední, velké |
| Dosah: | 200 m |
Elektronický výcvikový obojek pro psy přináší v nové řadě d-control Edge možnost efektivního a bezpečného výcviku až 6 psů. Vybaven funkcemi zvuk, vibrace, stimulační impuls a booster, které jednoduše nastavíte díky snadnému a přehlednému ovládání na vysílači, s dosahem 250 m. Vhodný pro střední a velká plemena.
| Funkce: | zvuk, vibrace, impuls, booster |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 6 psů |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | bateriový |
| Plemeno: | malé, střední, velké, největší |
| Dosah: | 250 m |
T810 Pro Wireless Dog Fence – multifunkční systém 4 v 1 Moderní bezdrátový ohradník, výcvikový obojek, monitor aktivity a LED svítilna v jednom zařízení. Ovladač s velkým LCD displejem umožňuje trénovat až 3 psy na vzdálenost kolem 1000 m. Obojky jsou dobíjecí, voděodolné a šetrné k psovi.
| Funkce: | zvuk, vibrace, impul, ohradník, světlo |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 3 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | nabíjecí |
| Plemeno: | malé, střední, velké, největší |
| Dosah: | 1000 m |
Elektronický obojek PetSafe® 600m je nejnovější systém pro výcvik vašeho psa- Rozšířená záruka na 3 roky.
| Funkce: | zvuk, vibrace, impuls |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | nabíjecí |
| Plemeno: | malé, střední, velké |
| Dosah: | 600 m |
Průvodce
výběru obojků
Nevíte si rady s výběrem obojku? Navštivte nás průvodce...
přejít do pruvodceV naší nabídce si můžete vybrat výcvikový obojek s dosahem od 200m až po těžko uvěřitelných 20 kilometrů.