PetSafe

PetSafe Filtr pro fontánku Current, uhlíkový

103 Kč včetně DPH

Náhradní uhlíkové filtry Drinkwell udrží chuť vody vašeho domácího mazlíčka čistou a svěží.

Náplně do Bouncy Bone™ - S

103 Kč včetně DPH

Náplně pro Bouncy Bone™ velikost S. 16ks v balení.

Busy Buddy® Hippster™- S

131 Kč včetně DPH

Hračka pro psa Busy Buddy® Hippster™- S

Busy Buddy® Cow Wow™- S

131 Kč včetně DPH

Hračka pro psa Busy Buddy® Cow Wow™ - S

Busy Buddy® Elephunk™- S

131 Kč včetně DPH

Hračka pro psa Busy Buddy® Elephunk™- S

Squirrel Dude™ S

132 Kč včetně DPH

Hračka pre psa Squirrel Dude™ S. Hračka je vhodná pre psíkov veľkosti od 4,5-9kg. Veverička Dude je extrémne odolná na hryzenie. Na spodnej strane má hračka otvor a gumové hroty, ktoré sa dajú nastaviť na veľkosť podľa toho aké odmeny používate.

Waggle™ XS

135 Kč včetně DPH

Hračka pre psa Waggle™ XS. je zábavná hračka, ktorá je nesmierne ohybná, aby dokázala zabaviť pri pohybe sem a tam. Do každej strany hračky sa dajú vložiť pamlsky alebo syr a pod. Hračka je vhodná pre psov s váhou do 4,5kg.

Kliker Clik-R™

137 Kč včetně DPH

Clik-R™ je jednoduchá a důmyslná pomůcka pro výcvik psa. S gumičkou na prst. Vhodné na základní a í na pokročilý výcvik.

Waggle™ S

141 Kč včetně DPH

Hračka pre psa Waggle™ S. je zábavná hračka, ktorá je nesmierne ohybná, aby dokázala zabaviť pri pohybe sem a tam. Do každej strany hračky sa dajú vložiť pamlsky alebo syr a pod. Hračka je vhodná pre psov s váhou do 9 kg.

Twist ‘n Treat™ S

155 Kč včetně DPH

Hračka pre psa Twist ‘n Treat™ S. Prvá a jediná gumová hračka s nastaviteľným otvorom na vypadávanie pamlskov. Hračka je vhodná pre psov s váhou od 9 kg.

Busy Buddy® Squeak ‘n Treat Booya™-S

158 Kč včetně DPH

Nechte pejska zabavit se s první pochoutkou uvolňující hračkou která i píská.  Jak se pejsek bude hrát tak pamlsky nebo jídlo budou náhodně vypadávat a pískací komůrka se postará o zábavu navíc pro Vašeho miláčka.

Busy Buddy® Squeak ‘n Treat Ooga™-S

158 Kč včetně DPH

Nechte pejska zabavit se s první pochoutkou uvolňující hračkou která i píská. Jak se pejsek bude hrát tak pamlsky nebo jídlo budou náhodně vypadávat a pískací komůrka se postará o zábavu navíc pro Vašeho miláčka.

Busy Buddy® Ultra Refill Rings-S

158 Kč včetně DPH

Busy Buddy® Ultra Refill Rings- Náplně pro Busy Buddy® Ultra hračky

Squirrel Dude™ M

171 Kč včetně DPH

Hračka pre psa Squirrel Dude™ M. Hračka je vhodná pre psíkov veľkosti od 9-22 kg. Veverička Dude je extrémne odolná na hryzenie. Na spodnej strane má hračka otvor a gumové hroty, ktoré sa dajú nastaviť na veľkosť podľa toho aké odmeny používate.

Baterie 3V, RFA 35-11 - 2ks

175 Kč včetně DPH

Baterie je vhodná pro: 100 trenér - malí psi. Obojky tréninkových zařízení Vás upozorní kdy je třeba bateri vyměnit.

Waggle™ M

176 Kč včetně DPH

Hračka pre psa Waggle™ M. je zábavná hračka, ktorá je nesmierne ohybná, aby dokázala zabaviť pri pohybe sem a tam. Do každej strany hračky sa dajú vložiť pamlsky alebo syr a pod. Hračka je vhodná pre psov s váhou od 9 kg.