Vážení zákazníci, vzhledem k aktuálním opatřením v boji proti Covid-19 vás chceme upozornit na možná drobná omezení v doručování zásilek.

Více infomací naleznete zde. https://www.elektronickeobojkypropsy.cz/omezeni-covid-19

Zároveň upozorňujeme, že telefonní linka je až do odvodání dostupná pouze v pracovní dny 8:30 hod - 13:00 hod. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
0
košík je prázdný

Už jen 1 000 Kč do
dopravy zdarma

Omezení Covid-19

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás na této stránce informovat o možných omezeních u jednotlivých dopravců, které běžně využíváme.

 

Česká pošta

Největší omezení v současnosti panuje u služeb České pošty. Česká pošta zrušila s okamžitou platností doručování veškerých balíků a balíky jsou automaticky ukládány na pobočky České pošty, a to bez pokusu o doručení. Zároveň Česká pošta zrušila svozy zásilek z našeho skladu. Nejsme tedy schopni v současné době schopni expedovat zásilky pomocí tohoto dopravce. Od 19.3.2020 tedy není možné zvolit jako dopravce Českou poštu.

Geis (DPD)

I přes vážnost situace, dopravce zatím zachovává služb v maximálně možné míře.

U dopravce je pouze důsledně vyžadováno použití ochranných pomůcek zákazníkem. Řidiči právo odmítnout převzetí či předání zásilky odesílateli / příjemci z důvodu neodpovídajícího nařízeného ochranného vybavení – rouška či jakékoli jiné zakrytí nosu, úst (šátek, šála, aj.). V tomto případě bude zadán status „Nedoručeno – příjemce nemá ochranné pomůcky“. 

Zásilkovna.cz

U Zásilkovny.cz došlo k omezení dobírek, které není možné na výdejních místech uhradit v hotovosti. Úhrada je možná pouze platební kartou. Z tohoto důvodu, jsme od 16.3.2020 zrušili možnost dobírky i na eshopu u tohoto přepravce. Pokud si přejete zvolit tohoto dopravce, je nutná úhrada objednávky předem, buď platební kartou nebo převodem.