0
košík je prázdný

Už jen 1 000 Kč do
dopravy zdarma

Elektronický ohradník iTrainer F400

2 490 Kč
1 990 Kč včetně DPH

Nedostupné

 • ohraničení velkých pozemků
 • dobíjecí přijímač
 • neomezený počet psů
 • 300m drát součástí balení
 • nízká pořizovací cena
 • voděodolný přijímač
 • velmi tenký drát
 • není nastavení síly impulsu

Výrobce: iTrainer

Záruka: 2 roky

Kód: 005670

Vyzkoušení zboží

Zboží můžete vrátit do 30dní od doručení.

Doprava ZDARMA

Zásilkovnou ZDARMA u objednávek nad 999 Kč
Kurýrem ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč

Dárek k objednávce!

Balíček pamlsků k objednávce nad 1000Kč.

  Pro jaké plemeno psa je vhodný?

 • malé

  malé

 • střední

  střední

Elektronický ohradník iTrainer F400 je účinným neviditelným plotem, který psa spolehlivě udrží ve vymezeném teritoriu. Z důvodu nemožnosti nastavení síly elektrostatických impulsů je elektronický ohradník vhodný pro plemena psů s hmotností do cca. 40 kg.

Hlavní předností neviditelného ohradníku iTrainer F400 je dobíjecí voděodolný přijímač s dlouhou životností baterie, nízká pořizovací cena a variabilní vytváření korekčních zón.

Ohradník iTrainer F400 používá varovný signál, který nejdříve zazní dvakrát, a až poté je vyslán elektrostatický impuls, pokud se pes bude stále přibližovat k hranicím.

K zastavení útěku poté ohradník iTrainer F400 využívá progresivní sílu elektrostatické korekce - čím blíže je pes drátu, tím větší je intenzita elektrostatické korekce.

Nastavení zón

Pomocí neviditelného ohradníku F400 dokážete zamezit psovi opustit vyhrazený prostor pozemku. Vysíláč vytváří reakční zónu obojku, ve které obojek koriguje útěk psa pomocí zvukové a elektrostatické korekce. Na vysílači si můžete nastavit šířku této zóny, která od drátu může být široká 30cm - 6m. (v závislosti na použité délce drátu)

Typ korekce

Elektronický ohradník iTrainer F400 jako upozornění vysílá dva druhy korekcí - zvukové znamení a elektrostatický impuls. Ohradník iTrainer F400 používá varovný signál, který nejdříve zazní dvakrát, a až poté je vyslán elektrostatický impuls, pokud se pes bude stále přibližovat k hranicím. K zastavení útěku psa poté ohradník iTrainer F400 využívá progresivní sílu elektrostatické korekce - čím blíže je pes drátu, tím větší je intenzita elektrostatické korekce.

Drát součástí balení

Součástí balení je rádiový vodič s délkou 300 m. Pro svůj malý průměr je drát vhodný spíše pro povrchovou instalaci, umístění pod zem je také možné ale s ohledem na průřez drátu jej spíše nedoporučujeme. Délka vodiče bohatě vystačí na vymezení dostatečně velkého prostoru. V případě potřeby lze drát prodloužit až na délku 600 m. Pokud si přejete instalovat drát do země, doporučujeme použít model iTrainer F400B, který používá silnější a tím pádem odolnější anténní drát.
 

Baterie

Hlavní řídící jednotka je napájena ze sítě 220 V. V případě výpadku elektrického proudu je možné pořídit baterii pro záložní napájení. Přijímač obojku napájí dobíjecím akumulátorem, který zajišťuje dlouhou provozní dobu přijímače na jedno nabití.

Vodotěsnost

Přijímač lektronického ohradníku iTrainer F400B je odolný proti vodě. Lze jej tedy bez problémů používat za všech povětrnostních podmínek, jako je déšť a sníh.

Počet psů

Předností elektronických ohradníků je použití pro neomezený počet psů s elektronickými obojky.

Délka obojku

K elektronickému ohradníku je dodáván kvalitní nylonový obojek, který je pro psa pohodlný, neškrábe a nezpůsobuje oděrky. Nastavitelná délka obojku je od 20 do 55 cm. Přijímač je případně možné připevnit na libovolný řemínek.

Parametry

Řídící jednotka elektronického ohradníku iTtrainer F400 disponuje rozměry 8,5 x 8,5 x 3,5 cm (šířka, výška, hloubka). Přijímač elektronického ohradníků váží 54 g a má rozměry cca. 6,9 cm x 3,9 cm x 3 cm (šířka, výška, hloubka).

 

K čemu vám elektronický ohradník pomůže?

Elektronický ohradník iTtrainer W227 pomůže k spolehlivému vymezení teritoria, ve kterém se pes smí pohybovat. Díky vytváření jednotlivých zón je pes při přiblížení k hranici teritoria nejprve upozorněn zvukovým znamením. Pokud i přes toto upozornění má pes potřebu přibližovat se k hranici území, je další fázi upozorněn elektrostatickým impulsem.


Obsah balení: 

    1x generátor impulsů
    1x napájecí adaptér pro generátor
    1x elektronický obojek
    1x pár elektrod pro dlouhosrsté psy
    1x pár elektrod pro krátkosrsté psy
    1x balení 300 m drátu
    1x sada (20ks) praporků pro označení oblasti
 

  Pro jaké plemeno psa je vhodný?

 • malé

  malé

 • střední

  střední

Hodnocení zákazníků

Elektronický ohradník iTrainer F400