INNOTEK Basic

TOP PRODUKT
Původně: 4 690 Kč
3 690 Kč
včetně DPH
Nedostupné

Uvedený termín doručení vychází z našich zkušeností s dopravcem, je pouze orientační a není možné jej garantovat..

Funkce: zvuk + el.impulz
Typ obojku: bateriový
Síla impulsu: stupňující
Délka drátu v balení: 150 m
Vodotěsnost: voděodolný
Maximální délka drátu: 600 m
(+420) 568 998 897

 • Nejširší sortiment na trhu
 • Naše ceny nemají konkurenci
 • Obojek zapůjčíme na vyzkoušení
 • Nejoblíbenější zboží máme skladem
 • Rychlé odeslání
  poštovné zdarma
  nad 1900kč
 • Poradíme vám

Základní avšak velmi kvalitní model za vynikající cenu od amerického výrobce Radio Systems Corporation. Výrobce prémiových značek PetSafe a SportDOG. Toto zařízení Vám nabízí základní funkcionalitu elektronického rádiového oplocení v ověřené kvalitě od světového amerického výrobce. V případě, že hledáte levnější avšak velmi kvalitní zařízení, tento produkt je tou správnou volbou.

Systém pracuje na bázi varovných signálů, které psa upozorní pokud překročí Vámi stanovené hranice. Vymezená oblast se ohradí drátem, který může být zakopaný do země nebo upevněný na pevném bodě nad zemí. Vysílač v rámci této oblasti vysílá velmi nízké frekvence, které jsou zachycovány speciálním psím obojkem přijímačem. Pokud se pes přiblíží k určené hranici, obojek vyšle varovný zvukový signál. Pokud pes dále pokračuje k hranici, systém vyšle přes obojek nepříjemný elektrostatický signál, který psa odradí od postupu dále.

Innotek™ Basic se doporučuje používat na psy s váhou do 35-40kg a současně na méně tvrdohlavé psy. V případě, že máte psa, který je tvrdohlavý, doporučujeme použít některý jiný elektronický plot z naší nabídky, určený pro velké psy.

Nastavení zón

U elektronického ohradníku INNOTEK Basic snadno vymezíte přístupové zóny, ve kterých se pes smí pohybovat. Zvukové znamení a elektronické impuls lze nastavit ve vzdálenosti od 30 cm do cca. 4 metrů od vytýčené linie.

Typ korekce

Elektrický ohradník INNOTEK Basic vydává korekci v podobě elektrostatického impulsu v kombinaci se zvukovým upozorněním. Vzhledem k nenastavitelné síle korekce je vhodný pro různé velikosti psích plemen s váhou do cca. 40kg.

Drát součástí balení

Součástí elektronického ohradníku INNOTEK Basic je 152 m kvalitního izolovaného drátu s průřezem 0,5 mm. Tento průřez je vyhovující i pro instalaci do země. Délka drátu postačí na vytvoření neviditelného plotu i na větších zahradách. Pro vymezení většího pozemku lze drát zvlášť přikoupit a vytvořit ohradník v délce až 600m.

Baterie

Napájení vysílače je řešeno zapojením do elektrické sítě s napětím 220 V. Samotný elektronický obojek je napájen 6V baterií (typ RFA-18-11) , která v provozu vydrží až několik měsíců.

Vodotěsnost

Elektronický obojek je odolný vůči dešti a zvýšené vlhkosti, není však vhodný ke koupání, ponorům.

Počet psů

Elektronický ohradník není limitován počtem psů s elektronickými obojky. V ohradníku se může pohybovat neomezený počet psů.

Délka obojku

S elektronickým ohradníkem je součástí dodávky je nylonový nastavitelný obojek

Parametry

Přijímač elektronického obojku váží i s baterií a řemínkem 104 g a má rozměry 5,1 cm x 3,8 cm x 3,2 cm (šířka, výška, hloubka)


K čemu vám elektronický ohradník pomůže?

Pokud váš pes neustále utíká nebo ničí květinové záhonky, pak s elektronickým ohradníkem budete mít po problémech. Neviditelným plotem lze vytýčit území jakéhokoliv tvaru. Ve vymezeném území lze navíc vytvářet samostatné ostrůvky, kam pes nemůže vkročit.

Při přiblížení k vymezené hranici bude pes upozorněn zvukovým znamením a poté jemným elektrostatickým impulzem, který psa snadno odnaučí nepřekračovat zakázanou linii.

Obsah balení:

 • Generátor impulsů
 • Přijímač
 • 152m drátu
 • signalizační vlaječky