Vážení zákazníci, vzhledem k aktuálním opatřením v boji proti Covid-19 vás chceme upozornit na možná drobná omezení v doručování zásilek.

Více infomací naleznete zde. https://www.elektronickeobojkypropsy.cz/omezeni-covid-19

Zároveň upozorňujeme, že telefonní linka je až do odvodání dostupná pouze v pracovní dny 8:30 hod - 13:00 hod. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
0
košík je prázdný

Už jen 1 000 Kč do
dopravy zdarma

GPS Tractive - edice Swarovski®

1 990 Kč včetně DPH
+ -

Nedostupné

Dopravu máte ZDARMA!

 • velmi nízká cena
 • ověřený výrobce Tractive
 • nejmenší gps na trhu
 • nejlepší příjem signálu GSM mezi GPS obojky
 • kvalitní zpracování
 • propracovaná aplikace
 • nízký měsíční poplatek
 • nejsou

Výrobce: Tractive

Záruka: 2 roky

Prodejna v Havlíčkově Brodě

8:30 - 17:00 každý všední den

450 výdejních míst

Nečekejte doma na kurýra! Vyzvedněte si zboží kdy se to
hodí Vám.

 

GPS TRACKER S OKAMŽITOU ODEZVOU

Tractive GPS tracker ve speciální edici s krystaly Swarovski®. Díky okamžité odezvě vám dá vždycky vědět, kde se váš mazlíček nachází.
Zjistěte, kde je váš mazlíček pomocí prohlížeče nebo použitím jedné z našich bezplatných aplikací pro váš chytrý telefon.

 

FUNKCE SAFE ZONE

Chce být upozorněni, když váš kůň opustí výběh? Zda si váš pejsek hraje na zahradě vašeho soudseda? Zda se vaše kočka nezaběhla z vesnice pryč? V tomto případě je Tractive Safe Zone fantastická funkce, kterou si nechcete nechat ujít. Tato funkce od Tractive vám umožni stanovení okruhu, ve kterém se zvíře může pohybovat jako v bezpečné zóně. Jakmile ji váš mazlíček opustí, budete první, kdo se to automaticky bezprostředně dozví pomocí notifikace na vašem telefonu. Žádné výdaje za SMS nebo jiné skryté poplatky.

FUNKCE SLEDOVÁNÍ V REÁLNÉM ČASE LIVE TRACKING

Tractive ukazuje nejen to, kde byl váš mazlíček před několika minutami, ale umožňuje vám sledovat mazlíčka v reálném čase přes internet nebo Tractive aplikaci. Aktivujte funkci Live Tracking a vzápětí na displeji uvidíte celou trasu, kudy váš mazlíček běží a kterým směrem má namířeno.

INTEGROVANÉ SVĚTLO

Integrované světlo vám pomůže najít vašeho mazlíčka i za snížených světelných podmínek, anebo zvýšit jeho viditelnost, když jdete na procházku v blízkosti silnic.

TRACTIVE GPS APLIKACE

Bezplatná aplikace Tractive GPS pro iPhone, Apple TV, Android a Windows Phone vám umožní vidět polohu vašeho mazlíčka na interaktivní mapě. Standardní mapa se dá pohododlně přepnout na hybridní nebo satelitní.

Máte více než jednoho domácího mazlíčka? To nevadí! Do GPS aplikace můžete přidat neomezené množství mazlíčků s GPS Trackerem.

V případě, že chcete vědět, co váš mazlíček dělal, Tractive GPS zajišťuje také 24 hodinovou historii. Jednoduchým zmáčknutím tlačítka, můžete vidět stopy, kde všude vaše zvířatko během celého dne bylo!


 

 

KDE VŠUDE FUNGUJE TRACTIVE GPS?

Tractive GPS funguje ve více jak 80 zemích!

Tractive GPS zařízení využívá infrastrukturu mobilních telefonů ke komunikaci s Tractive aplikací. Aby toto vše fungovalo, uzavřela firma Tractive smlouvy s operátory a nosiči v mnoha zemích. Tyto naleznete v seznamu výše. V závislosti na mobilním pokrytí různými nosiči, možná nebudete mít všude v těchto zemích signál. Obvykle funguje Tractive všude, kde funguje váš mobilní telefon, ale nemůžeme vám garantovat 100 procentní pokrytí.

 

 

 

ZÁKLADNÍ MĚSÍČNÍ TARIF OD 3.75 € (102 Kč)

Tractive užívá GPS a komunikuje přes mobilní věže, které vám umožňují sledovat vaše domácí zvíře 24/7. Využívání mobilních věží a jejich infrastruktury s sebou přináší výdaje, které účtujeme v základním měsíčním tarifu za užívání Tractive.

Zde je ta výborná zpráva pro vás: NEPOTŘEBUJETE SIM KARTU! Tractive využívá čipovou technologii, která vybírá toho nejlepšího ze seznamu 100 různých zpřostředkovatelů v jakémkoliv místě.

Jsme si jistí, že si Tractive zamilujete, nemusíte se zde zavazovat, službu můžete zastavit kdykoliv a bez poplatků za aktivaci nebo jiných skrytých poplatků. Co vám nabízíme jsou dvě možné služby. Ceník poplatků naleznete zde.

Po doručení musí zařízení být aktivováno zde www.tractive.com/activate.

 

 

 

PODPOROVANÁ ZAŘÍZENÍ

 • iPhone: iPhone 5 nebo novější
 • Android: Smartphone užívájící Android verze 4.1. Jelly Bean API 16 nebo novější
 • Windows Phone
 • Užívaní GPS zařízení je možné také bez chytrého telefonu přes webový prohlížeč

 

 

 

 

 

BALENÍ OBSAHUJE

                                                                                                           

 1x Tractive GPS                      2x přežky na obojek (1x velikost A, 1x velikost B)

 

                                                                                                          

 

1 adaptér Tractive AC                                           1x USB kabel                                             1x manuál

TECHNICKÉ DETAILY

 • Hmotnost: 35 g
 • Rozměry: 51mm x 41mm x 15mm
 • Doporučeno pro zvířata s hmotností vyšší než 4,5 kg
 • Výdrž baterie 2-5 dní v závislosti na pokrytí sítě a užití
 • Plné dobití za 2 hodiny

 

Hodnocení zákazníků

GPS Tractive - edice Swarovski®