0
košík je prázdný

Už jen 1 000 Kč do
dopravy zdarma

GPS Tractive 2

2 290 Kč včetně DPH

Nedostupné

 • velmi nízká cena
 • ověřený výrobce Tractive
 • nejmenší gps na trhu
 • nejlepší příjem signálu GSM mezi GPS obojky
 • kvalitní zpracování
 • propracovaná aplikace
 • nízký měsíční poplatek
 • nejsou

Výrobce: Tractive

Záruka: 2 roky

Kód: TRGPS2

Vyzkoušení zboží

Zboží můžete vrátit do 30dní od doručení.

Doprava ZDARMA

Zásilkovnou ZDARMA u objednávek nad 999 Kč
Kurýrem ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč

Dárek k objednávce!

Balíček pamlsků k objednávce nad 1000Kč.

Tractive GPS 2 Tracker představuje nejmenší a nejlehčí sledovací zařízení na trhu, určené pro psy, kočky a další domácí zvířata. Samozřejmostí je bytelné a vodotěsné provedení.

S Tractive GPS 2 Trackerem můžete odkudkoliv a kdykoliv určit aktuální polohu svého mazlíčka díky integrovanému GPS modulu a SIM kartě, která zajistí přenos dat až do aplikace ve vašem chytrém zařízení. A to v reálném čase! Aplikace zobrazí i celkovou absolvovanou trasu zvířátka a vaši vzdálenost od něj na interaktivní mapě, což oceníte při hledání zaběhlých psů nebo odhalování oblíbených skrýší toulavých koček. Dále můžete nastavit virtuální bezpečnou zónu, ve které se zvířátko může volně pohybovat. Jakmile však překročí její hranice, budete o tom okamžitě informováni notifikací na displej telefonu. Tractive GPS 2 dokonce monitoruje i celkovou fyzickou aktivitu vašeho zvířátka, což je pro všechny zkušené chovatele neocenitelná informace.

Stop ztraceným přátelům!

Věděli jste, že se každý rok na celém světě ztratí 10 milionů domácích zvířat a pouze necelých 5 % koček a 20 % psů se podaří nalézt? S Tractive GPS 2 nemusí váš čtyřnohý přítel patřit mezi smutnou většinu, neboť integrovaný GPS modul nepřetržitě shromažďuje a pomocí integrované SIM karty odesílá informace o jeho poloze, nyní ještě přesněji a rychleji. Proti předchozí verzi je navíc Tractive GPS 2 ještě menší a lehčí, takže jej váš mazlíček na obojku ani nezaznamená. Díky bytelné voděodolné konstrukci je tracker vhodný i pro skutečně aktivní psí plemena.

Polohu zvířátka lze po aktivaci sledovat na mapě v bezplatné aplikaci Tractive GPS Pet Finder pro chytrá telefony nebo tablety se systémem iOS, Android Windows i Apple Watch. Alternativně lze polohu zvířátka sledovat přímo v internetovém prohlížeči.

Kromě zobrazení aktuální polohy ale nabízí Tractive GPS 2 Tracker mnoho dalších funkcí.

Virtuální plot Safe Zone

Přímo v aplikaci Tractive GPS Pet Finder můžete jednoduše definovat hranice bezpečné zóny, ve které se může vaše domácí zvířátko volně pohybovat, třeba půdorys vaší zahrady, výběh pro koně atd. Jakmile vaše zvířátko překročí hranice definované oblasti, aplikace vás na to okamžitě upozorní notifikací na displeji telefonu. Díky tomu nebudete ztrácet drahocenný čas a náskok “uprchlíka” nebude tak vysoký. Navíc můžete definovat více bezpečných zón, zvolit si jejich tvar, změnit jméno třeba podle adresy a přiřadit ikonku pro snadnou identifikaci.

Funkce sledování v reálném čase Live Tracking

Pokud se váš čtyřnohý přítel zaběhl nebo právě opustil definovanou bezpečnou zónu, s funkcí Live Tracking máte okamžitě k dispozici přehled o jeho poloze a pohybu. Informace se aktualizují každé 2 vteřiny. Uvidíte celou trasu, kterou váš mazlíček urazil a kterým směrem má namířeno, takže se mu můžete pokusit nadběhnout. Na mapě se zobrazuje také vaše poloha, ihned tedy víte, zda se k zvířeti blížíte, nebo se od něj vzdalujete.

Integrované světlo

Hledání v noci usnadňuje i integrovaná LED dioda, která se při aktivaci režimu Live Tracking automaticky rozbliká bíle. Světlo LED diody lze z aplikace zapnout kdykoliv, např. při večerním venčení.

24h historie


Pokud z nějakého důvodu dojde k tomu, že není možné zobrazit aktuální polohu vašeho zvířátka, zůstane na mapě vyznačena jeho poslední známá poloha. Aplikace Tractive GPS Pet Finder navíc uchovává vyznačenou dráhu vašeho mazlíčka za posledních 24 hodin.

Detekce ztráty zařízení

K čemu by bylo GPS zařízení při hledání ztraceného zvířátka, pokud by bylo samo ztracené? Proto je Tractive GPS 2 Tracker nově vybaven i funkcí detekce odpojení od klipu, který jej drží na obojku. Dodávané klipy drží opravdu pevně, ale pokud by i přesto došlo ke ztrátě zařízení, okamžitě vás na to upozorní notifikace na vašem chytrém zařízení.

Teplotní alarm

Další novinkou je integrované teplotní čidlo, které vás ihned upozorní na překročení teploty vhodné pro vašeho domácího mazlíčka. Zejména v horkých letních dnech mohou být uzavřené prostory nebezpečné!

Indikátor stavu baterie

Aplikace Tractive GPS Pet Finder zobrazuje mimo jiné i aktuální stav baterie v Tractive GPS 2 a jestliže je třeba baterii nabít, aplikace vás na to včas upozorní. Baterie si plně nabije za 2 hodiny a vydrží nabitá 2 až 5 dní v závislosti na pohyblivosti vašeho mazlíčka. Na slabou baterii vás upozorní i červené výstražné světlo LED diody.

Activity Monitor pro zdraví vašich mazlíčků


Šikovnou novinku u zařízení Tractive GPS 2 představuje funkce monitorování celkové pohybové aktivity vašeho čtyřnohého přítele, kterou ocení všichni seriózní chovatelé. Zejména u psů je v závislosti na rase, věku a dalších parametrech důležité nastavit optimální pohybový plán.

K tomu slouží samostatná aplikace Tractive Motion, která je zdarma pro chytrá zařízení se systémem iOS, Android nebo Windows. Aplikace vám umožní nastavovat denní pohybové cíle v návaznosti na vyplněné údaje a upozorní vás na jejich plnění, nebo neplnění. Čím více se zvířátko hýbe, tím více získává Pet Points, tj. bodů za aktivitu, za dosažené Pet Points získává zvířátko speciální odznaky.

V aplikace lze procházet dlouhodobé záznamy a sledovat vývoj kondice vašeho svěřence. Navíc můžete porovnávat jeho aktivitu s mazlíčky v celosvětovém žebříčku a sdílet dosažené úspěchy s přáteli!

TRACTIVE GPS APLIKACE

Bezplatná aplikace Tractive GPS pro iPhone, Apple TV, Android a Windows Phone vám umožní vidět polohu vašeho mazlíčka na interaktivní mapě. Standardní mapa se dá pohododlně přepnout na hybridní nebo satelitní.

Máte více než jednoho domácího mazlíčka? To nevadí! Do GPS aplikace můžete přidat neomezené množství mazlíčků s GPS Trackerem.

V případě, že chcete vědět, co váš mazlíček dělal, Tractive GPS zajišťuje také 24 hodinovou historii. Jednoduchým zmáčknutím tlačítka, můžete vidět stopy, kde všude vaše zvířatko během celého dne bylo!

https://itunes.apple.com/us/app/tractive-gps-tierortung-wo/id921588809?mt=8


 

 

KDE VŠUDE FUNGUJE TRACTIVE GPS?

Tractive GPS funguje ve více jak 80 zemích!

Tractive GPS zařízení využívá infrastrukturu mobilních telefonů ke komunikaci s Tractive aplikací. Aby toto vše fungovalo, uzavřela firma Tractive smlouvy s operátory a nosiči v mnoha zemích. Tyto naleznete v seznamu výše. V závislosti na mobilním pokrytí různými nosiči, možná nebudete mít všude v těchto zemích signál. Obvykle funguje Tractive všude, kde funguje váš mobilní telefon, ale nemůžeme vám garantovat 100 procentní pokrytí.

 

 

 

MĚSÍČNÍ TARIF OD 93,33 Kč

Tractive užívá GPS a komunikuje přes mobilní věže, které vám umožňují sledovat vaše domácí zvíře 24/7. Využívání mobilních věží a jejich infrastruktury s sebou přináší výdaje, které účtujeme v základním měsíčním tarifu za užívání Tractive.

Zde je ta výborná zpráva pro vás: NEPOTŘEBUJETE SIM KARTU! Tractive využívá čipovou technologii, která vybírá toho nejlepšího ze seznamu 100 různých zpřostředkovatelů v jakémkoliv místě.

Po doručení musí zařízení být aktivováno.

 

 

 

 

PODPOROVANÁ ZAŘÍZENÍ

 • iPhone: iPhone 5 nebo novější

 • Android: Smartphone užívájící Android verze 4.1. Jelly Bean API 16 nebo novější

 • Windows Phone

 • Užívaní GPS zařízení je možné také bez chytrého telefonu přes webový prohlížeč

 

 

 

 

 

Získejte lepší produkt

Mishiko

3 690 Kč
 • Stylové a odolné hliníkové tělo.
 • Žádná tlačítka. Pro zapnutí s ním stačí potřást!
 • Speciální nabíjecí stanice. Pro nabití nemusíte Mishiko ani sundat z obojku.
 • Úsporné a efektivní podsvícení, abyste snadno našli svého psa i v noci (lze jej vypnout).
 • Zařízení může používat více uživatelů, ale pod jedním účtem
 • Monitoring GPS polohy a fyzické aktivity
 • Unikátní algoritmus pro výpočet normy pro více než 600 plemen
 • Mishiko aplikace dostupná pro operační systém iOS i Android
 • Jednoduché a intuitivní ovládání
 • Automatické aktualizace firmwaru.
 • Žádné měsíční poplatky, aplikace je zdarma

Hodnocení zákazníků

GPS Tractive 2