0
košík je prázdný

Už jen 3 000 Kč do
dopravy zdarma

Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play - vrácené ve 14 denní lhůtě, 3 roky záruka

13 900 Kč
12 510 Kč včetně DPH

Nedostupné

Výrobce: PetSafe

Záruka: 3 roky

Kód: PIF45-13479

Vyzkoušení zboží

Zboží můžete vrátit do 30dní od doručení.

Doprava ZDARMA

Na výdejní místa ZDARMA u objednávek nad 3000 Kč

Dárek k objednávce!

Pamlsek pro pejska k objednávce nad 1000Kč.

  Pro jaké plemeno psa je vhodný?

 • malé

  malé

 • střední

  střední

 • velké

  velké

 • největší

  největší

Zboží vrácené ve 14 denní lhůtě. Rozbalené zboží, perfektní stav, záruka 3 roky.

Elektronický bezdrátový ohradník PetSafe Stay + Play je ohradník americké firmy PetSafe, díky kterému nepotřebujete vést žádné dráty po vašem pozemku. Toto zařízení vám zaručí dlouholetý a především bezproblémový provoz ochrany vašeho psa. Neviditelný plot funguje jak pro malá, tak i pro velká plemena psů. Základna ohradníku vysílá signál až do vzdálenosti 64 metrů (32 m poloměr). Pro rozšíření plochy možné dokoupit další základnu. Dva druhy upozornění: zvuk a impuls. Impuls má nastavitelnou sílu v 5-ti úrovních. Jedná se o nejsilnější ohradník na trhu s řešením tam, kde jiné metody selhávají. Pokud chcete mát absolutní jistotu, že váš pes bude mít ze zakázané zóny respekt, je elektronický ohradník PetSafe jasnou volbou. Výhodou je možnost přidání neomezeného počtu psů dokoupením dalších přijímačů, kteří váží více jak 3,5kg.

Nastavení zón

U elektronického bezdrátového ohradníku PetSafe Play + Stay nastavujete zónu pro výstrahu v 8 úrovních, kde můžete vybrat mezi LOW a HIGH úrovní. Tzn. když chcete nastavit zónu jen na 10 m, nastavíte zónu LOW. Maximální vzdálenost, na kterou se může pohybovat pes od základny je 32 metrů (jedná se tedy o poloměr). Minimální vzdálenost  je cca 5 metrů.

Typ korekce

Bezdrátový ohradník PetSafe Stay + Play má 5 úrovní elektrostatické korekce a zvukové upozornění. Díky nastavení síly impulzu je vhodný pro malé i větší plemena. Jedná se o nejlepší bezdrátový ohradník na trhu, který spolehlivě hlídá vašeho psa a nedovolí mu opustit vytyčený prostor. Obojek má bezpečnostní pojistku, tzn. že impuls může být maximálně po dobu 15 sekund, poté se vypne.

Drát

Systém ne používá k ohraničení prostoru drát. Základna ohradníku vysílá signál až do vzdálenosti 64 metrů (32 m poloměr)

Napájení

Přijímač u PetSafe Play + Stay je nabíjecí. Jedno nabití trvá cca 2-3 hodiny. Jeho výdrž v nepřerušovaném provozu je 3 týdny, záleží však od toho jak je obojek často spouštěn. Obojek má LED indikaci o stavu baterie. Základna je napájena ze sítě. 

Vodotěsnost

PetSafe Play + Stay disponuje plně vodotěsným přijímačem je jej tedy bez obav možno provozovat za deště a ve sněhu. Vysílač je voděodolný, nicméně je doporučeno umístění do suchého prostředí. Vysílač je možné umístit i ve venkovním prostředí, nicméně je opět doporučeno chránit základnu před deštěm.

Počet psů

Elektronický ohradník může využívat neomezený počet psů s elektronickými obojky, které lze zvlášť dokoupit. Součástí balení je pouze jeden elektronický obojek pro jednoho psa.

Délka obojku

PetSafe ohradník Stay + Play má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 15 až do 58 cm. 

Parametry

Základna má šířku 24cm, výšku 24cm a hloubku 20cm. Přijímač má šířku 6,1cm, výšku 2,7cm a hloubku 4,2cm a jeho hmotnost je 71 gramů.

 

Obsah balení:

 • základna
 • síťový adaptér základny
 • přijímač s obojkem
 • krátké a dlouhé elektrody
 • sada 50 ks praporků
 • neonová testovací výbojka
 • CZ/EN návod

  Pro jaké plemeno psa je vhodný?

 • malé

  malé

 • střední

  střední

 • velké

  velké

 • největší

  největší

Hodnocení zákazníků

Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play