0
košík je prázdný

Už jen 999 Kč do
dopravy zdarma

Alpha 200i K/KT15 Bundle, EU - GPS obojek

26 990 Kč včetně DPH
+ -

Na objednávku - obvykle do 3 dnů

Dopravu máte ZDARMA!

+ Dárek ZDARMA: Alpha Spirit Dog Sticks

Výrobce: Garmin

Kód: 010-02230-05

Vyzkoušení zboží

Zboží můžete vrátit do 30dní od doručení.

Doprava ZDARMA

Zásilkovnou ZDARMA u objednávek nad 999 Kč
Kurýrem ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč

Dárek k objednávce!

Balíček pamlsků k objednávce nad 1000Kč.

Garmin Alpha 200i je přenosné zařízení pro výcvik a sledování pohybu loveckých a záchranářských psů. Využívá rádiové komunikace s dosahem až 14,5 km a navíc je vybaveno technologií inReach®, která využívá Iridium satelitní komunikační síť a zajištuje spolehlivé spojení s blízkými i v místech bez GSM signálu.

*    Transflektivní barevný dotykový displej TFT s úhlopříčkou 3,5".
*    Komunikace inReach i v místech bez GSM signálu. (vyžadováno předplatné).
*    Topografická mapa celé Evropy - TopoActive Europe, s možností automatického navigování.
*    Slot na microSD kartu + 16GB vnitřní paměť.
*    Barometrický výškoměr.
*    Elektromagnetický kompas.
*    Výdrž až 20 hodin nebo až 15 hodin se zapnutou technologií inReach®
*    Voděodolné provedení dle normy IPX7.


SLEDUJTE JEDNOHO PSA I SMEČKU - Systém zvládá sledovat až 20 psů současně, na vzdálenost až 14,5 kilometru (podle typu obojku). Aktualizace dat je každé 5 sekundy. Systém je kompatibilní s výcvikovými obojky KT15 (prodávají se samostatně nebo v sadě).

SPRÁVA SEZNAMU A SKUPIN PSŮ - Neaktivní psi mohou zůstat v seznamu a můžete spravovat jen aktivní skupiny; nemusíte tak při každém lovu psy přidávat a odebírat. Systém používá výcvikové obojky KT15.

FUNKCE PRO VIEW COMPASS - Funkce Pro View Compass poskytuje jednoduchý přehled o tom, kterým směrem a jak daleko se jednotliví psi nacházejí. V přehledu je také informace o pozici psa.

SNADNÉ PŘEPÍNÁNÍ MEZI PSY - Při používání více obojků KT15, můžete pomocí samostatných tlačítek na ovladači udělovat rychlé výcvikové povely jednotlivým psům.

18 ÚROVNÍ POVELŮ - Elektronické obojky KT15 umožňují přispůsobit míru stimulace jednotlivých psů podle potřeby. K dispozici je 18 úrovní elektronické stimulace. U každého psa je možné upravit úrověň stimulace podle individuální reakce.

TÓN A VIBRACE - Obojky KT15 umožňují používat nejen elektronickou stimulaci, ale také zvukové signály pro rychlou a jednoznačnou komunikaci se psy.

PODPORA VÍCE SATELITNÍCH SYSTÉMŮ - Podpora více globálních navigačních satelitních systémů (GPS a Galileo) umožňuje pracovat s vyšší přesností v náročnějších podmínkách.

MAPY TOPOACTIVE EUROPE - Předinstalované mapy TopoActive pro Evropu nabízejí podrobný detail v terénu i v obydlených oblastech.

SATELITNÍ SNÍMKY BIRDSEYE - Kromě map můžete také využívat satelitní snímky BirdsEye, které nabízí zobrazení realistického obrazu vegetace a důležitých orientačních bodů terénu i tam, kde běžné mapy nemají dostatečný detail.

DALŠÍ SNÍMAČE - Barometrický výškoměr umožňuje přesně sledovat převýšení a také krátkodobé trendy změn tlaku vzduchu. Integrovaný tříosý elektronický kompas s kompenzací náklonu vám pomůže udržet směr – ať jste v pohybu nebo v klidu.

PŘEHLEDNÉ ZOBRAZENÍ - 3,5” kapacitní dotykový displej je velmi dobře čitelný za všech podmínek, včetně přímého slunce.

DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIE - Vyměnitelný akumulátor poskytuje až 20 hodin výdrže na jedno nabití (až 15 hodin se zapnutou technologií inReach).

DALŠÍ MAPY - Díky slotu na kartu microSD™ můžete na displeji zobrazit další mapy, například TopoPro (prodávají se samostatně).


Díky inReach stále na příjmu.

OBOUSMĚRNÁ TEXTOVÁ KOMUNIKACE - Satelitní komunikace InReach umožňuje obousměrnou textovou komunikaci s vašimi nejbližšími, můžete komunikovat na sociální sítě nebo komunikovat s jinými InReach zařízeními v terénu (je vyžadováno satelitní předplatné).

NOUZOVÁ SOS KOMUNIKACE - V případě nouze umí Alpha 200i odeslat nouzovou SOS zprávu středisku GEOS. Odkudkoliv, 24 hodin denně. GEOS je globální monitorovací a záchranná služba s nepřetržitým provozem (je vyžadováno satelitní předplatné).

SDÍLENÍ POLOHY - Sledujte svou polohu se svými blízkými doma nebo s kolegy v terénu. Můžete například sdílet svou cestu nebo si vyžádat pozice ostatních (je vyžadováno satelitní předplatné).

SATELITNÍ SÍŤ IRIDIUM® SE 100% GLOBÁLNÍM POKRYTÍM - Nemusíte se spoléhat na pokrytí signálem mobilní sítě. Pomocí InReach jsou vaše zprávy, SOS komunikace a další komunikace přenášeny prostřednictvím globální satelitní sítě Iridium (je vyžadováno satelitní předplatné).


Univerzální aplikace pro všechny milovníky přírody, turistiky a outdooru.

Hodnocení zákazníků

Alpha 200i K/KT15 Bundle, EU