Elektronický výcvikový obojek d-control 1000 je díky velikosti stimulačních impulsů vhodný pro všechna plemena psů a je určen především pro výcvik základních povelů, s dosahem až 1000 m. Dle velikosti přijímače ho však doporučujeme spíše pro střední a velká plemena.
| Funkce: | zvuk, impuls, booster |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | bateriový |
| Plemeno: | střední, velké |
| Dosah: | 600 m |
Elektronický výcvikový obojek d-control 1010 je díky velikosti stimulačních impulsů vhodný pro všechna plemena psů a je určen především pro výcvik základních povelů, s dosahem až 1000 m. Dle velikosti přijímače ho však doporučujeme spíše pro střední a velká plemena. Tento model je standardně dodávaný s externím ovládáním dálkového vysílače. Přijímač s plastovým řemenem.
| Funkce: | zvuk, impuls, booster |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | bateriový |
| Plemeno: | střední, velké |
| Dosah: | 600 m |
Profesionální elektronický výcvikový obojek pro všechna plemena a druhy výcviku s dosahem až 800m, a plně vodotěsným přijímačem.
| Funkce: | zvuk, impuls, booster |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | bateriový |
| Plemeno: | malé, střední, velké, největší |
| Dosah: | 800 m |
Elektronický výcvikový obojek d-control professional 1000mini je díky svému rozpětí stimulačních impulsů vhodný pro všechna plemena psů s dosahem až 1000m.
| Funkce: | zvuk, impuls, booster |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | bateriový |
| Plemeno: | malé, střední |
| Dosah: | 1000 m |
Průvodce
výběru obojků
Nevíte si rady s výběrem obojku? Navštivte nás průvodce...
přejít do pruvodceVýcvikové obojky s dlouhým dosahem do 1000 metrů. Tyto obojky jsou vhodné do náročnějších a členitých terénů a pokud chcete mít vždy jistotu nad kontrolou vašeho psa. Obojky také disponují většinou silnějšími korekcemi, pokročilejšími funkcemi, a jsou tak vhodné i pro největší plemena psů.