Patpet T720 je elektronický výcvikový obojek s funkcí zvuku, vibrace, impulzu, LED světla a na víc i protištěkacím módem. Na vzdálenost 1000 m lze cvičit až 3 psy pomocí jediné vysílačky. Plně dobíjecí zařízení s velkou výdrží baterie, podsvíceným displejem a voděodolným materiálem.
| Funkce: | zvuk, vibrace, impuls, antištěk |
|---|---|
| Voděodolnost: | voděodolný |
| Napájení: | nabíjecí |
| Plemeno: | nejmenší, malé, střední, velké |
| Dosah: | 1000 m |
Obojek Patpet D18T, praktickým pomocníkem pro výcvik a zvládání psa v situacích, kdy pes neposlouchá svého pána. Obojek je vhodný pro domácí i profesionální cvičení většiny plemen psů s váhou od 5kg.
| Funkce: | zvuk, vibrace, impuls, světlo |
|---|---|
| Voděodolnost: | voděodolný |
| Napájení: | nabíjecí |
| Plemeno: | nejmenší, malé, střední, velké |
| Dosah: | 800 m |
Patpet T502 je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, vibrace, světlo a impulz v 99 úrovních. Na dosah 800 m lze cvičit až 3 psy pomocí jedné vysílačky, která disponuje podsvíceným displejem. Zařízení je dobíjecí a voděodolné. Obojek je vhodný pro všechny plemena psů od 8 do 90 kg váhy.
| Funkce: | zvuk, vibrace, impuls |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | voděodolný |
| Napájení: | nabíjecí |
| Plemeno: | nejmenší, malé, střední, velké |
| Dosah: | 800 m |
Obojek Patpet 776, praktickým pomocníkem pro výcvik a zvládání psa v situacích, kdy pes neposlouchá svého pána. Obojek je vhodný pro domácí i profesionální cvičení většiny plemen psů s váhou od 2,5kg do 90 kg.
| Funkce: | zvuk, vibrace, impuls, světlo |
|---|---|
| Voděodolnost: | voděodolný |
| Napájení: | nabíjecí |
| Plemeno: | nejmenší, malé, střední, velké |
| Dosah: | 800 m |
Sprejový výcvikový obojek d-control 900 AQUA spray je efektivní pomůcka pro výcvik nejen citlivějších psů. Výcvikový obojek AQUA spray vám pomáhá humánně provádět korekce nežádoucího chování ve správný čas až na vzdálenost 900 m.
| Funkce: | zvuk, vibrace |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | bateriový |
| Plemeno: | malé, střední |
Průvodce
výběru obojků
Nevíte si rady s výběrem obojku? Navštivte nás průvodce...
přejít do pruvodceVýcvikové obojky s dlouhým dosahem do 1000 metrů. Tyto obojky jsou vhodné do náročnějších a členitých terénů a pokud chcete mít vždy jistotu nad kontrolou vašeho psa. Obojky také disponují většinou silnějšími korekcemi, pokročilejšími funkcemi, a jsou tak vhodné i pro největší plemena psů.