Výcvikové obojek značky Patpet. Výcvikový obojek s funkcemi zvuk, vibrace, impuls a dálkově ovládané světlo na přijímači, s dosahem 800m.
| Funkce: | zvuk, vibrace, impuls, světlo |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | nabíjecí |
| Plemeno: | malé, střední, velké |
| Dosah: | 800 m |
Výcvikový obojek Patpet KT16. Výcvikový, vodotěsný obojek dle normy IP67, s dosahem 500m.
| Funkce: | zvuk, vibrace, impuls |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | voděodolný |
| Napájení: | nabíjecí |
| Plemeno: | nejmenší, malé, střední |
| Dosah: | 500 m |
Nový model výcvikové obojku značky Patpet. Výcvikový plně vodotěsný obojek, s dosahem 500m.
| Funkce: | zvuk, vibrace, impuls |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | nabíjecí |
| Plemeno: | nejmenší, malé, střední, velké |
| Dosah: | 500 m |
Průvodce
výběru obojků
Nevíte si rady s výběrem obojku? Navštivte nás průvodce...
přejít do pruvodceVýcvikové obojky s prodlouženým dosahem do 600m.