Výcvikové obojek značky Patpet. Výcvikový obojek s funkcemi zvuk, vibrace, impuls a dálkově ovládané světlo na přijímači, s dosahem 800m.
| Funkce: | zvuk, vibrace, impuls, světlo |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | nabíjecí |
| Plemeno: | malé, střední, velké |
| Dosah: | 800 m |
Elektronický obojek Patpet T700 využívá funkce zvuk, vibrace a impuls, které je možné nastavit v 8 úrovních. Pomocí jedné vysílačky, můžete cvičit až 2 psy zároveň a to na dosah až 600 m. Vysílačka má jednoduché ovládání, jelikož má tlačítka pro každou funkci zvlášť.
| Funkce: | zvuk, vibrace, impuls |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | nabíjecí |
| Plemeno: | malé, střední, velké |
| Dosah: | 600 m |
Elektronický obojek PetSafe® 600m je nejnovější systém pro výcvik vašeho psa- Rozšířená záruka na 3 roky.
| Funkce: | zvuk, vibrace, impuls |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | nabíjecí |
| Plemeno: | malé, střední, velké |
| Dosah: | 600 m |
Elektronický obojek PetSafe® Lite 600m je nejnovější systém pro výcvik vašeho psa s přijímačem uzpůsobeným pro malé plemena. Rozšířená záruka na 3 roky.
| Funkce: | zvuk, vibrace, impuls |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | nabíjecí |
| Plemeno: | nejmenší, malé, střední |
| Dosah: | 600 m |
Elektronický výcvikový obojek d-control 600 díky velikosti stimulačních impulsů vhodný pro všechna plemena psů a je určen především pro výcvik základních povelů, dosahem až 600 m. Dle velikosti přijímače ho však doporučujeme spíše pro střední a velká plemena.
| Funkce: | zvuk, impuls, booster |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | bateriový |
| Plemeno: | střední, velké |
| Dosah: | 600 m |
Elektronický výcvikový obojek d-control 610 díky velikosti stimulačních impulsů vhodný pro všechna plemena psů a je určen především pro výcvik základních povelů, dosahem až 600 m. Dle velikosti přijímače ho však doporučujeme spíše pro střední a velká plemena. Tento model je standardně dodávaný s externím ovládáním dálkového vysílače. Přijímač s plastovým řemenem.
| Funkce: | zvuk, impuls, booster |
|---|---|
| Možnost ovládat: | až 2 psy |
| Voděodolnost: | ponorný |
| Napájení: | bateriový |
| Plemeno: | střední, velké |
| Dosah: | 600 m |
Průvodce
výběru obojků
Nevíte si rady s výběrem obojku? Navštivte nás průvodce...
přejít do pruvodceVýcvikové obojky s prodlouženým dosahem do 600m.