0
košík je prázdný

Už jen 1 900 Kč do
dopravy zdarma

Poradna

Máte problém a nevíte si rady? Zeptejte se nás.

Položte otázku

avatar

Jiřina se ptá: 14. 10. 2013

Dobrý den, máme fenku ovčáka - budou jí 3 roky, co prožila nevíme, protože jí zemřel majitel a měla být dána do útulku. Fena je ke všem lidem i dětem velmi milá, ale stačí potkat na procházce skoro jakéhokoliv psa a nastává boj. Je možné v tomto případě použít obojek k tomu, aby se stala k ostatním psům snášenlivá ? Děkuji za odpověď.
Odpověď
Dobrý den, že pes přestane na jiné psy útočit, Vám samozřejmě nemohu zaručit. Ovšem použití výcvikového obojku toto chování při vhodném použití značně eliminuje, a v případě napadení jiného psa je odvolání psa mnohem snazší. A Při použití ve správný okamžik, lze napadení jiného psa téměř vždy zabránit. Pro toto použití bych Vám doporučil jakýkoliv obojek od výrobce Aetertek, a to z důvodu, že oproti nejlevnějším obojkům umožňují obojky od Aeterteku rychlou reakci. Každá funkce má své tlačítko, pro vyslání povelu. U levnějších obojků se musí mezi funkcemi přepínat, což velmi zdržuje v takových to situacích a obojek se tak stává téměř nepoužitelný. Cenově se obojky Aetertek pohybují od 2090,- Kč do 3850,- Kč v závislosti na funkcích a dosahu. Pro Vašeho psa bude účinný každý typ od výrobce Aetertek.
avatar

David se ptá: 11. 10. 2013

Dobrý den, máme fenku am. pitbulla,el výcvikový obojek používám,ale je slabý,resp. když se fena dostane do ráže,navalí se jí adrenalin,tak na impulz,ani sadu impulzů vůbec nereaguje.Sháním obojek s opravdu silným impulzem pro extrémní situace.Víte o nějakém,který byste doporučil?Název stávajícího obojku Vám neřeknu,je to noname,mám ho 6let a vždy dobře fungoval a plně dostačoval,půjčoval jsem ho a každý si ho chválil,ale na naši bambulu v ráži je k ničemu.Díky za odpověď.
Odpověď
Dobrý den, pro takto velkého a temperamentního psa bych Vám z našeho sortimentu doporučil obojek Canicom 1500 https://www.elektronickeobojkypropsy.cz/elektronicky-vycvikovy-obojek-canicom-1500-p29 a nebo Canicom 800 https://www.elektronickeobojkypropsy.cz/elektronicky-vycvikovy-obojek-canicom-800-p37. Tyto obojky disponují funkcí BOOSTER. tzn. dá se nastavit na pohotovostní tlačítko dvojnásobná síla impulsu právě pro tyto Vámi popisivané případy.
avatar

Hana se ptá: 11. 10. 2013

Dobrý den,máme Peginku -Bígla fenečku 6 let,když je doma sama štěká a obtěžuje tím sousedy v domě,což vede ke stížnostem.Nemáme zkušenosti ,ale chtěli bychom vyzkoušet protištěkací obojek,pomohlo by to ?Děkuji předem za snuhu pomoci.Voláková
Odpověď
Dobrý den, protištěkací obojky fungují velmi dobře a jsou účinné na většinu psů. Rozhodně bych Vám doporučil obojek s el. impulzem. Vzhledem k tomu, že jsou tyto impulzy pro psy nepříjemné, je účinnost velmi vysoká. Pokud bych Vám měl doporučit přímo obojek, doporučil bych Vám obojek PET850 https://www.elektronickeobojkypropsy.cz/protistekaci-obojek-pet850-p16, nebo PET 851 https://www.elektronickeobojkypropsy.cz/protistekaci-obojek-pet850-p170. U těchto obojků lze nastavit citlivost na štěkání, tedy jak dlouho může pes štěkat než obojek sepne. Dále se dá nastavit úroveň impulsu v 6 úrovních, případně impulz plně vypnout a nechat nastavené pouze vibrace.