0
košík je prázdný

Už jen 1 900 Kč do
dopravy zdarma

Poradna

Máte problém a nevíte si rady? Zeptejte se nás.

Položte otázku

avatar

Vlasta se ptá: 12. 10. 2015

dobrý den.existuje nějaký el.ohradník,který by fungoval na pasteveckého psa (s hustou srstí)někde jsem četl,že to u těchto psů s hostou srstí nefunguje.díky za odpo.Vlasta.
Odpověď
Dobrý den, při správném výběru ohradníku, fungujou ohradníky v podstatě na každého psa. Pokud se jedná o například velké plemeno, nebo psa s opravdu hustou srstí, je nutné vybrat takový ohradník, který umí nastavit sílu korekce. Pro psy s dlouhou srstí jsou potom v balení delší elektrody, které zajistí přenos impulsu. Pro psa s opravdu hustou srstí bych tedy doporučil ohradník Canifugue https://www.elektronickeobojkypropsy.cz/neviditelny-elektronicky-ohradnik-canifugue-p52 nebo ohradník PetSafe pro velká plemena. https://www.elektronickeobojkypropsy.cz/petsafe-pro-velka-plemena-psu-p86 . S těmito ohradníky si jsem jistý, že budete spokojen. Navíc pokud by i přesto ohradník na psa nefungoval, můžete využít svého práva a zboží vrátit do 14dní od obdržení bez udání důvodu. Kdy Vám bude vrácena kupní cena za ohradul.
avatar

Alex se ptá: 30. 9. 2015

Dobrý den, mám 5ti letou fenku kokršpaněla (15kg), která občas štěká když je sama doma nebo slyší nějaké zvuky z venku/chodby. Také štěká venku na kolemjdoucí, i když se to v poslední době už zlepšilo (za 5 let jsem stále nepoznala, podle čeho si vybírá, na koho bude štěkat a na koho ne). Jaký obojek (účinný, cenově přijatelný) by jste mi doporučili? Právě jsme se přestěhovali a štěkání je momentálně na denním pořádku... Děkuji za odpověď, AG
Odpověď
Dobrý den, pro Vašeho pejska bude účinný i nejlevnější obojek v naši nabídce. Pet852 . Nicméně nevýhodou je detekce štěkání pomocí mikrofonu. obojek tedy mohou ovlivňovat i jiné ruchy než je štěkání. Vhodnějši je volit obojek s detekcí štěkání pomocí vibrací hrtanu. Z obojků Bych vám doporučil obojek petsafe za 1690kc nebo Obojek Canicalm First za 1420Kč. Výhodou obojku petsafe je Menší velikost a Váha obojku.
avatar

Tomas Rypl se ptá: 19. 9. 2015

Dobry den máme akitu 1 rok stará, váha cca 25 kg a když je doma sama tak vyje interval je cca po 15min.Jakej obojek mi doporučíte Děkuji Rypl
Odpověď
Dobrý den, Řešení problému vytí je trochu složitější než například štěkání. Bohužel ne všechny obojky dokáží dobře detekovat vytí, a umí to spíše ty dražší modely, u kterých je možnost nastavení citlivosti obojku. Vzhledem k Vašemu plemenu, nejsou také všechny obojky vhodné,z důvodu účinnosti. Osobně bych Vám doporučil obojek Canicalm Excel https://www.elektronickeobojkypropsy.cz/protistekaci-obojek-canicalm-excel-p93 Nebo obojek poměrně dobře funguje na vytí i obojek PET850 https://www.elektronickeobojkypropsy.cz/protistekaci-obojek-pet850-p16 ale přesto ne tak dobře jako výše uvedený obojek .
avatar

Barbora se ptá: 15. 9. 2015

Dobrý den, jaký byste mi prosím doporučili obojek pro dvou letou fenu anglického bulteriera. Bydlíme v bytě a ona štěká pokaždé, když něco slyší z venku. Nevím jaký vybrat, aby to pro ni bylo dost důrazné vzhledem k tomu, že je to bulík a má zvýšený práh bolesti. Předem děkuji za odpověď.
Odpověď
Dobrý den, Doporučil bych Vám obojek Canicalm, https://www.elektronickeobojkypropsy.cz/protistekaci-obojek-canicalm-p92 , nebo https://www.elektronickeobojkypropsy.cz/protistekaci-obojek-canicalm-premium-p95 Tyto obojky máme vyzkoušeny a fungují dobře i na velké a méně citlivé psy. U těchto obojků se dá nastavit buď slabší korekce pro menší nebo citlivější psy, nebo můžete nastavit silnější stimulaci pro velké nebo méně citlivé psy.
avatar

Jitka se ptá: 11. 9. 2015

Dobrý den, potřebovala bych poradit, jaký typ elektronického obojku koupit pro novofundlandského psa (obvod krku 65 cm, váha 70 kg, nechce reagovat na povel ke mně). Děkuji.
Odpověď
Dobrý den, pro takto velké plemeno bych doporučil obojek aetertek at-918 nebo obojky značky canicom nebo canicom5 s dosahy 500m a delší. tyto obojky v provedení od 500m jaou vhodné i pro velká plemena. Připadně je vhodný i obojek Petsafe pro velká plemena a nebo sportdog 1200m.
avatar

Stano se ptá: 11. 9. 2015

Pekny den,ako by som mal osadit elektricky plot tak aby v urcitej casti pozemku okolo domu pes mohol chodit a popri vysadenych rastlinach nie. Nakolko ked som dobre pochopil tak plot je vlastne jedna uzatvorena slucka v ktorej sa pes pohybuje. Dakujem
Odpověď
Dobrý den, řešení se jistě najde. Nejlépe by bylo, pokud by jste nam poslal emailem náčrt pozemku a místa ktera chcete ohradit a která mají byti volně průchozí. Navrhneme Vám vhodný způsob instalace, případně pokud uvedete i vahu a plemeno psa, navrhneme Vam i vhodný typ oplocení.
avatar

Blažek Petr se ptá: 7. 9. 2015

Dobrý den, mám německého ovčáka. Vytipoval jsem ohradník Pet safe pro velká plemena. Ale pokud mi doporučíte jiný, nechám si poradit. V balení je však pouze 150 m drátu. K pozemku potřebuji ale cca 200m. Je možné mi dodat takové množství. Děkuji.
Odpověď
Dobrý den, s Vámi zvoleným ohradnikem neuděláte chybu a mohu jej vřele doporučit. Co se týka drátu tak lze přikoupit další drát pouze po klubech délky 150m. Cena další role originálního dratu petsafe je 1090,- Kč. Připadně můžeme nabídnout dodáni neoriginálniho dratu v metráži za cenu 8 Kč/m. Tento drát má stejné vlastnosti (průřez a odpor) jak drát originální a není jakýkoliv problém jej použít s ohradou Petsafe.. Připadně mohu ještě doporučit ohradu Canifugue, která je taktéž velmi kvalitní a spolehliva, má také možnost nastavení korekce impulsu. Kvalitativě jsou tyto ohrady shodné. Ohrada Canifugue má v balení 100m dratu a po dokoupení dalsi 100m role budete mít k dispozici 200m drátu. Cena ohrady včetně dratu délky 200m by byla 5000Kč
avatar

Vendulka Denemarková se ptá: 20. 4. 2015

mam psa kavalíra 7kg v bytě neštěká na dvorku na každého kdo jde okolo bydlíme v místě kde chodí spousta lidí se psy na procházky pokud jsem v dosahu je okřiknutelný dříve jsme bydleli na místě kde nikdo nechodil chtěla bych ho nechávat venku i když tam nejsem je tam moc rád ale jak jde někdo okolo štěká jak pominutý a sousedi si stěžují myslím že obojek by to vyřešil můžete doporučit jaký potěšilo by mě pokud by byl za rozumnou cenu myslím že ho nebude muset nosit stále jen nějakou dobu než pochopí že má být sticha děkuji Denemarková
Odpověď
Dobrý den, doporučil bych Vám obojek PET850 https://www.elektronickeobojkypropsy.cz/protistekaci-obojek-pet850-p16 A to z následujících důvodů. Levnější obojky mají detekci štěkání pomocí mikrofonu. Pokud tedy okolo chodí psy a začal by nějaký kolemjdoucí pes štěkat v blízkosti Vašeho psa, obojek by mohl tento štěkot zaznamenat, a spustit se. Byl by tedy trestaný Váš pes aniž by štěkal. Zároveň levnější obojky nemají odolnost proti vodě, a tudíž nejsou vhodné na venkovní použití. Obojek PET850, má detekci štěkání pomocí vibrací hlasivek, tedy neovlivní jej ostatní psi. Zároveň je voděodolný a je možné jej používat, i ve venkovním prostředí. Další výhodou je integrovaná nabíjecí baterie, odpadá tedy shánění a kupování poměrně drahých atypických baterií.
avatar

baja89 se ptá: 23. 3. 2015

Dobrý den, mám křížence (cca 1,5 roku), je na mě hrozně závislý, když odejdu do práce po chvíli začne škrábat na dveře, kňučet a dle sousedů občas i výt. Pomohl by nám v takovém případě protištěkací obojek?
Odpověď
Dobrý den, proti štěkání obojky by Vám ve Vašem případ měl pomoci. Detakují štěkání a vytí a samičí na něj reagují. Doporučuji vybírat obojky s detekcí pomocí vibrací hrtanu, které neovlivňují okolní zvuky a tudíž dobře redukují falešného spuštění.
avatar

Katerina Kunartova se ptá: 6. 3. 2015

Dobry den,mam 11 ti letou fenku,ktera reaguje na hluk v baraku na chodbe a na hluk venku ( stekani psu,rvani deti,proste jakykoliv hluk okolo baraku) klasickym stekotem,vcera mi sousedi konstatovali,ze je muj pes rusi a ze stim musim neco delat,jsem maminka samozivitelka a tak si nemohu dovolit zustat doma a musim chodit do prace,vedla jsem debatu na facebooku kde mi rekli o obojcich proti stekani,poradte jaky by byl pro mou fenku nejlepsi,aby nebyl moc drahy a hlavne abych ji nezkratila tim jeji zivot zde na svete,to bych byla velice nerada dekuji
Odpověď
Dobrý den, V tom případě pro Vašeho psa budou vhodné víceméně veškeré obojky v nabídce. Osobně bych doporučil obojek PET850, nebo Canicalm. Nejedná se o úplně nejlevnější obojky, cenově se pohybují mezi 1200-1400,- Kč, ale oproti levným obojkům, mají detekci pomocí vibrací hlasivek (obojky tudíš nejsou ovlivňovány okolními ruchy a tudíž mají minimum falešných spuštění. Výhoda je, že třeba obojek PET850 umožňuje nastavení síly korekce v několika úrovních, můžete tedy psovi obojek přizpůsobit tak aby byl účinný, ale zároveň šetrný. Další výhoda je, že obojek je nabíjecí, tedy ušetříte později za baterie, tyto obojky jsou poměrně energeticky náročné, a baterie které je napájejí, nejsou úplně běžné, a tudíž nejsou zrovna nejlevnější. Jinak nemusíte mít o pejska strach, všechny obojky jsou naprosto bezpečné, a nemohou svojí činností zvířeti fyzicky ublížit. S pozdravem